Obec Prašník
Obec Prašník

Pracovná ponuka

Obec Prašník ponúka prácu na pozícii odborný referent obce: účtovník - ekonón

Náplň práce: samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva vo verejnej správe, spracovávanie kvartálnych a ročných účtovných a rozpočtových uzávierok, rozpočtové hospodárenie obce, záverečný účet obce a výročná správa, rozpočet obce, spracovávanie rozpočtovníctva v RIS SAM, prípravy návrhov všeobecne záväzných nariadení a iné činnosti podľa pokynu zamestnávateľa.
Mzda: v zmysle  zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Požiadavky: flexibilita, zodpovednosť, psychická záťaž, práca s ľuďmi, efektívnosť, informačná gramotnosť, kultivovaný prejav, analytické myslenie, komunikatívnosť, všestrannosť, empatia, precíznosť, presnosť, finančná a ekonomická gramotnosť, počítačové zručnosti – Microsoft Word, Excel, znalosť informačného systému URBIS je výhodou.
Vzdelanie: min. úplne stredné odborné vzdelanie ekonomického smeru
Prax: aspoň 2 roky

Kontakt: Obecný úrad Prašník, Prašník 93, 922 11 Prašník, tel.: 033 / 7780 534
                e-mail: obecprasnik@prasnik.sk

Dátum vloženia: 3. 8. 2022 21:51
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 9. 2022 21:55
Autor: admin

Adresa

Obecný úrad Prašník
Prašník 93
922 11 Prašník

Starosta obce

Milan Mozolák

tel.: 0911 117 991

e-mail: starosta@prasnik.sk